Ceník ubytování 

Hájenka Ovesná - Stožec - Nová Pec - Šumava

Základní CENÍK - ceny za ubytování

Sezóna Datum od Datum do Typ ceny Cena Min. nocí Min. osob Poznámka k ceně
Sezóna LÉTO 22. červen 15. září Osoba / noc 390 Kč 6 10 cena za osobu včetně dětí( nejsou možné prodloužené víkendy)
Mimosezóna 16. září 19. prosinec Osoba / noc 350 Kč 6 8 cena za osobu včetně dětí  
        450 Kč 3 8 cena za osobu včetně dětí pro 3-5 nocí (prodloužený víkend )
Mimosezóna 1. duben 21. červen Osoba / noc 350 Kč 6 8 cena za osobu včetně dětí  
        450 Kč 3 8 cena za osobu včetně dětí pro 3 -5 nocí (prodloužený víkend ) 
Vánoce 20. prosinec 26. prosinec Objekt / pobyt 470 Kč 5 8 cena za osobu včetně dětí
SILVESTR 27. prosinec 2. leden Objekt / pobyt 490 Kč 5 8 cena za osobu včetně dětí 
Sezóna ZIMA 3.ledna 31. březen Osoba / noc 350 Kč 6 8 cena je uvedena  za osobu včetně dětí  
        450 Kč 3 8 cena za osobu včetně dětí  pro 3-5 nocí (prodloužený víkend )

Doplňující informace Kapacita hájenky je 11 lůžek + 2 přistýlky .Hájenku lze pronajmout v letní zezóně minimálně na 6 nocí a minimálně v počtu 10 ti osob . Přistýlka je za o 20 Kč levnější za osobu a noc než je uvedeno v ceníku . V mimosezóně a zimní sezóně (mimo silvestru a vánoc ) jsou možné i prodloužené víkendy ( 3-5 noci a min 8 osob ). Cena za osobu a noc je při těchto prodloužených víkendových pobytech stanovena pevně 450 Kč za osobu a noc a 420 za přistýlku .  Na méně jak 3 noci není ubytování možné.

PRO PRODLOUŽENÉ VÍKENDY (mimo letní sezónu) LZE OBJEDNAT SAMOSTATNĚ:

APARTMAN 1 - max. 3 osoby - (skládá se: POKOKOJ č. 2 - přízemí - manželská postel (2 lůžka) + jednolůžko +koupelna a WC ( k dispozici je společenská místnost s jídelnou, kolárna, pergola, gril, venkovní zahrada ) - Cena za noc 2.600,- ( v ceně elektřina do 100 Kč + do 0,3m3 odpadních vod do septiku +rekreační poplatek. Doplatek: za povlečení +170,- za pobyt + celkový úklid 1.500,-) Kauce 3.000,-.

APARTMAN 2 - max. 5 osob (skládá se: POKOKOJ č. 2 - manželská postel (2 lůžka) + jednolůžko +koupelna a WC + POKOJ č. 1 - manželska postel(2 lůžka) - koupelna a WC v pokoji č. 1.Za příplatek 500,- ( úklid) možno zprovoznit koupelnu a WC i v pokoji č. 1 - oba pokoje jsou v přízemí - ( k dispozici je společenská místnost s jídelnou, kolárna, pergola, gril, venkovní zahrada ) - Cena za noc 4.300,- ( v ceně elektřina do 180 Kč + do 0,5 m3 odpadních vod do septiku +rekreační poplatek. Doplatek: za povlečení +170,- za pobyt + celkový úklid 2.000,-) Kauce 5.000,- . 

GARANTUJEME, ŽE HÁJENCE BUDETE VŽDY SAMI BEZ DALŠÍCH HOSTŮ A VŠE BUDE POUZE PRO VÁS A NIKDO VÁS V POBYTU NEBUDE RUŠIT. ( NA DANÝ TERMÍN NIKDY NEOBJEDNÁVÁME DALŠÍ HOSTY , ABY JSTE MĚLI MAXIMÁLNÍ SOUKROMÍ A POBYT SI ZDE MAXIMÁLNĚ UŽILI )

Rezervace , platební podmínky a storna:
Na základě objednávky (telefonické, přes web či email) ubytovatel rezervuje požadovaný volný termín a to po dobu max. 5 prac. dní. Během této doby je nutno uhradit zálohu (50% z ceny pobytu). Vždy hostům před potvrzením rezervace voláme . Uhrazením zálohy host potvrzuje, že se seznámil se službami, cenou, stornovacími podmínkami a ubytovacím řádem a souhlasí s nimi . Všechny tyto náležitosti včetně ubytovací smlouvy ,jsou zasílány po rezervaci na e mail uvedený v rezervaci . Bez uhrazení zálohy není možné objednávku akceptovat a po 5 pracovních dnech je rezervace zrušena. Zálohu lze uhradit výhradně bankovním převodem . Údaje pro platbu budou zaslány. Doplatek za pobyt + kauci 1.000,- Kč na osobu  je nutno uhradit do 10-ti prac. dnů před nástupem na pobyt a to na stejný bankovní účet . Není možno jej uhradit v hotovosti !!!
Nástup na pobyt:
Příjezd: od 14-17 hod dne začátku pobytu
Odjezd : do 10 hod dne konce pobytu

V CELÉM OBJEKTU PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ. V OBJEKTU NENÍ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ ( WIFI).
JEDNÁ SE O KRÁSNÉ MÍSTO A VĚŘÍME , ŽE ZDE PROŽIJETE KRÁSNÉ A NEZAPOMENUTELNÉ DNY A RÁDI SE VRÁTÍTE .
Aktuální ubytovací řád s ubytovací smlouvou s ubytovacím řádem si můžete stáhnout níže nebo Vám ji na vyžádání zašleme .

Doplňkový CENÍK -  kauce, energie, parkovné,
rekreační poplatek.

 

Typ ceny Cena Poznámka k ceně
Vratná kauce
 1 000 Kč
    
 cena za osobu -hradí se společně s doplatkem před nástupem na pobyt
Parkovné / pobyt        0 Kč ZDARMA
Úklid objektu / pobyt  3 000 Kč cena za úklid je pevná bez ohledu na délku pobytu a počtu osob a bude odečtena při odjezdu z kauce.
Elektřina     2,90 NT
    5,50 VT
Při nástupu a po skončení bude odečtena spotřeba el. energie a vyúčtována ve výši 2,90 za 1 kWh v nízkém tarifu (NT)a 5,50 ve vysokém tarifu(VT) . Nízký tarif je sepnut po dobu 20 hod  denně.Bude odečteno z kauce.
Platba za stočné     400 Kč Stočné :u objektu je 20 m3 septik , který je nutno vyvážet a je pouze na Vás jak budete s vodou šetřit. Cena za 1 m3 odvozu s likvidací v čističce v Nové Peci je 400 Kč za 1 m3 . Z vodoměru bude odečteno kolik m3 do septiku odteklo. Bude odečteno z kauce .
dřevo na topení        60 Kč u horkovzdučných kamen a u vstupu je připraveno dřevo na topení . Uvedená cena je za balík . Bude odečteno dle spotřeby z kauce.
lůžkoviny     170 Kč poplatek za lůžkoviny, ručníky,utěrky -celková cena za pobyt - možno mít vlastní ( bude odečteno z kauce )
rekreační poplatek obci        25 Kč  Ubytovací poplatek je zahrnut v ceně pobytu.

DOPLŇUJÍCÍ ZÁKLADNÍ INFORMACE :
Informace k energiím:
Spotřeba vody se v republice počítá cca 80 l na osobu a den , tzn. při pobytu 1 den a 1 osoba by cena za stočné dělala 32 Kč,- tzn. za 7 mi denní pobyt 1 osoba zaplatí při spotřebě 80 litrů vody , ze své kauce 224 Kč za stočné. Je na vás jak budete s vodou šetřit. U odběru elektrické energie je toto velmi závislé na počasí a na teplotě, kterou chcete v pokoji mít. Standardně se vše počítá k pokojové teplotě 21 st.C . Na pokoji je 2 kW topení a když by běželo celých 20 hodin ( což nikdy neběží), co je sepnut nízký tarif ( NT) tak by cena za 24 hod vytápění jednoho pokoje byla cca 116,- Kč tzn. na týdenní pobyt ( 7 nocí) by to dělalo 812,- Kč . Jestliže jsou 3 osoby na pokoji ,tak na jednu osobu by to bylo cca 270,- Kč. To dělá dohromady včetně stočného cca 500 Kč na osobu za 7 mi denní pobyt za režii k ceně ubytování . Výpočet je velmi orientační a opravdu bude záležet na tom jak velký komfort se budete po dobu pobytu dopřávat . Spotřeba dřeva je na Vás a je možno dřevo nasbírat v lese za hájenkou ale pro představu při celodenním topení se spotřebují cca 4 balíky dřeva což je 240 Kč , při počtu cca 10 ti osob je to 24 Kč na osobu a den a za 7 -mi denní pobyt v zimě je to 168 Kč. Při zimním pobytu když by topení na pokoji běželo 20 hod denně by Vás energie měly při standardní spotřebě stát cca 680 kč . Při letním pobytu bude částka nižší o položku dřeva a vytápení přímotopy na pokojích , to je o cca 450 Kč méně .